Hakkımızda

Biz Kimiz?

1960 lı Yıllarda  Gaziantep' te  toptan et satışı, İstanbul ve çevresine ise  Canlı Hayvan satışı ile Ticari hayatına başlayan Firmamız 1984 yılında kurucumuz Mustafa ÇAÇA tarafından “YILDIZ ET” Unvanı ile Gaziantep’in Et Sektöründe ilk toptan ve perakende satış mağazasını açılmıştır .

Yıldız Et ; 2007 yılında “ÇAÇA YILDIZ ET GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ.” Unvanı ile Kurumsal Kimlik kazanarak AB Standartlarında gerekli tüm Üretim İzin Belgelerini ve ISO 22000:2005 Kalitelendirme Belgesini ayrıca  HALAL Belgesini de  alarak İlimizde Sektörün Lider firması durumuna gelmiştir.

Gaziantep ve bölgede ilklerin öncüsü ÇAÇA ET ; 

Bölgede ilk onay belgesine sahip et firmasıdır. Ayrıca en büyük satış mağazasına da sahip olma özelliğinin yanında Et ve et ürünlerinin işlenerek MAP Paketleme Vakumlama ve bir çok yenilikçi teknolojiyi kullanarak bölgemizde et sektörünün ilklerini gerçekleştiren firma özelliğindedir . 

KALİTEMİZ GÜLEN YÜZÜNÜZ " Sloganı ile Koşulsuz Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinip, Ekonomik ve sağlıklı Eti Modern ve Hijyenik Tesisinde işleyerek Müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

ANA İLKEMİZ

Ürettiği  ürünlerin her zaman arkasında durarak "Yemediğim Ürünü Yedirmem ,Daima Kalite "düsturunu kendine ilke edinmiş olan ÇAÇA YILDIZ ET sizlere en kaliteli ürünü en hızlı ve en uygun fiyatlarla sunmaktadır .